Teenused

Mis teenuseid pakume ?

Korra tagamine üritusel või valveobjektil

Piiritletud või piiritlemata territooriumil ja kindlaksmääratud ajal avalikus kohas korraldatav ettevõtmine, milles osalejate kaitseks tagatakse avalik kord.

Parkimiskorraldus.

Parkimisplatside rajamine,haldus ja korraldus.

meditsiiniline julgestus

Tänu olemasolule saame pakkuda kvalifitseeritud meditsiinilist julgestust mis tagab iga ettevõtmise ohutu kulgemise. • Erinevate meditsiinilise kvalifikatsiooniga spetsialistid. • BLS varustus (esmatasandi varustus kergemate traumade ja haiguste diagnoosimiseks ja raviks). • ALS varustus (täisväärtuslik varustus mis on võrdne kiirabi varustusega. Hõlmab endas elektroonilisi diagnostika vahendeid, ravimeid ja vajadusel ka sõidukit). • Sidelahendused Häirekeskuste, kohalike haiglate ja operatiivteenistustega

Portfioolio

    Mõned pildid ja videod meie tegemistest.

valgeranna suvefest 2016,Isaac Elliot saatemeeskond

Kauksi ranna Suvefest 2016 Nyusha saatmine

Valgeranna festival 2016

East Beach Fest 2016 Narva-Jõesuu

Rummu Rock 2016 pilt BGM managment'i poolt

East Beach Fest 2016 Narva-Jõesuu

Seto Jaanituli 2016 parkimiskorraldus

Seto jaanituli 2016

Tööd tuleb teha hingega ja parima meeskonnaga

Plats 2017 Seto jaanitulel

Parkimiskorraldus 2017 Metsavenna jaanitulel

Plats 2017 Metsavenna jaanitulel

Millega täpsemalt tegemist ?
Full Security on aastal 2016 loodud kehtivate tegevuslubadega ettevõtte OÜ Eventtime kaubamärk, mis pakub kvaliteetset ning paindlikku turvateenust. Full Security keskendub avaliku korra tagamisele erinevates meelelahutusasutustes ja erinevatel ürtitustel. Lähtume sellest, et turvatöötaja on eelkõige klienditeenindaja, kelle suhtlusoskus peab olema kõrgtasemel ja kelle välimus on korrektne ja viisakas. Samuti nõuame turvatöötajatelt head väljaõpet millega vajadusel tagame õigusrikkuja kinnipidamise, minimaliseerides osapoolte hüvede kahjustamist. Väljaõppe raames tutvustame turvatöötajatele erinevaid seadusandluse puntke, standard situatsioone, erivahendeid ja info liikumist.


Mida suudame pakkuda ?
Full Security võimekus on üritusele välja panna terviklik meeskond, kuhu kuuluvad turvajuhid ja erinevate valdkondade spetsialistid (meditsiin,parkimine ja liiklus, patrullteenistus, läbipääsurežiim, isikukaitse, tehnika valve jt.).


Miks peaksid valima just meid ?
Koostöö meiega on kiire ja efektiivne, sest tänu ettevõtte kompaktsusele, suudame lahendada tekkivaid probleeme operatiivselt ja pakkuda välja omapoolseid lahendusi tulevaste samasisuliste momentide vältimiseks. Seda tagame oma juhtivtöötajate kogemustega, ettevõtte sisese selge tööjaotuse ja kindla subkoordinatsiooniga erinevate töölõikude vahel. Tänu heale personali poliitikale suudame teenendada erinevatele sihtgruppidele suunatud üritusi just antud sündmusele sobiliku kaadriga, keda on eraldi instrueeritud.

Juhtkond

Kaarel Lehtoja

Juhatuse liige

56 273 074

Kaarel@eventtime.ee

Jaan Kuusmaa

Juhatuse liige

58 369 208

Jaan@eventtime.ee

Priit Tampel

Projektijuht

56 708 262

Priit@eventtime.ee

võta ühendust.

Aadress:

Vahi 5
Tartu

Telefon:

56 273 074 (üldinfo)
Sõnum on saadetud, aitäh!